אנשים

צפריר בלוך-דוד

ד"ר צפריר בלוך-דוד

מייסד-שותף של פורום WEconomize העוסק במחקר, הוראה, ייעוץ ויישום של פלטפורמות כלכלה משתפת לארגונים בישראל. בעבר יזם וניהל חברות הזנק במגוון תחומים: ביטחון (מודיעין), אנרגיה ועסקי-חברתי. כיום משמש כיועץ לארגונים ועסקים חברתיים.

לצפריר דוקטורט מבית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת תל-אביב, והוא משמש כמרצה, חוקר, יועץ ויזם בתחום של כלכלה התנהגותית וכלכלה משתפת. הוא מרצה בתחום של יזמות חברתית-עסקית במכללת תל אביב יפו, משמש כחבר סגל במכללה למנהל, שם הוא מלמד על יזמות חברתית-עסקית, ומנחה במרכז הבינתחומי סטודנטים בפסיכולוגיה (תואר שני בהתמחות בקבלת החלטות) על היבטים מעשיים בפסיכולוגיה חברתית.

Yair Friedman

ד"ר יאיר פרידמן

מייסד-שותף של פורום WEconomize העוסק במחקר, הוראה, ייעוץ ויישום של פלטפורמות כלכלה משתפת לארגונים בישראל. בעבר עבד וניהל מספר חברות ייעוץ מובילות וכן שימש כמייסד וכאנליסט בכיר בקרנות הון פרטי וחברות השקעה. יזם ומשקיע במספר חברות הזנק וכן מייצג ויועץ למשקיעים זרים בישראל מחד ולחברות קטנות ובינוניות ישראליות מאידך.

מרצה לתואר שני במיזוגים ורכישות ואסטרטגיה בביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. בנוסף, מרצה בביה"ס למנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה וכן במכללה האקדמית תל אביב-יפו. ליאיר דוקטורט מבית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת תל-אביב, תואר שני MBA מאוניברסיטת תל אביב ותואר BA בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

עמית גל

  • איש היי-טק מנוסה, עם ניסיון בפיתוח וניהול של טכנולוגיות מתקדמות במגוון רחב של תחומים, מומחה לבניה וניתוח של מאגרי מידע גדולים (Big Data Scientist)
  • רקע וניסיון בינתחומי נרחב: B.Sc. במתמטיקה, M.A. במוסיקולוגיה ו -M.Sc. בניהול
  • הבנה עמוקה של טכנולוגיות, ארגונים, שווקים ואיך שלוש אלה משתלבים

איל בלוך

מחנך ויזם חברתי, מייסד שותף של המכון לחינוך לקיימות ויזמות חברתית במכללת דוד ילין וממייסדי ומובילי חינוך ולדורף בישראל. זוכה פרס רקאנטי ליזמות בחינוך (2005). ממייסדי תכנית "Allinpeace", מיזם חינוכי לילדי בית ספר יסודיים מאזורי סכסוך שנבחר על ידי האו"ם כאחת מתוכניות החינוך לשלום מהטובות בעולם. כיום עובד בפיתוח מודלים חברתיים-כלכליים בישראל ובאפריקה.

פרופסור יורם מרגליות

פרופ' מן המניין, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת תל אביב. מומחה בדיני מיסים ובמדיניות מיסים (מימון ציבורי). ראש המכון למשפט ופילנתרופיה. לימד בהרווארד, NYU, נורת'ווסטרן, מונאש, טורונטו והאוניברסיטה הלאומית של סינגפור. מלמד את הקורס המקוון הראשון בארץ במשפטים במסגרת coursera. פרסם כ-60 מאמרים בכתבי עת מובילים משפטיים וכלכליים, בארץ ובחו"ל.

גלית שבו

מעצבת תעשייתית ומרצה לעיצוב, בעלת סטודיו עצמאי. עוסקת בעשור האחרון במחקר ופיתוח של מוצרים, ממשקים וריהוט ובפרויקטים אישיים המשלבים תעשיה ואקדמיה. בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל והתכנית לתואר שני (בהצטיינות) בבצלאל. מרצה מן המניין בחוג לעיצוב תעשייתי מכליל במכללה אקדמית הדסה (ירושלים) ומרכזת את מסלול 'אודות עיצוב' בתכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי, באקדמיה 'בצלאל', ירושלים.

Back To Top