הרצאה / סדנה : תיירות משתפת

הקטר המוביל את פיתוח עולם התיירות על רבדיו בשנים האחרונות הוא ללא ספק עולם התיירות השיתופית. התיירות השיתופית כבר מוערכת בלפחות 10% מכלל שוק התיירות העולמי. ההערכה היא שכבר בתוך כעשור יגיע תחום התיירות המשתפת בעולם לכ-10 טריליון דולר ועל כן יותר ויותר גורמים בעולם התיירות מבינים את הצורך בהבנת התחום וביישומו. אנו מציעים לרשויות מקומיות ולעסקים בתחום התיירות שירותים לפיתוח כלכלי-חברתי באמצעות תיירות משתפת, משלב הגדרת האתגרים והיעדים ועד שלב היישום, כולל הפלטפורמות הטכנולוגיות ואמצעים לרתימת קהילות המשתמשים.

על ההרצאה

קבוצת WEconomize חוקרת ומיישמת פלטפורמות תיירות שיתופית ומשתפת בישראל ובעולם. במודל העסקי של התיירות הקלאסית קשה לפתח תיירות משמעותית הן במרכזי התיירות, ועוד יותר מחוץ למרכזי הערים המתוירות – בגליל, בנגב ובשכונות הפחות מתוירות בערים דוגמת ירושלים ותל אביב מנגד, באמצעות מגוון מודלים של שיתוף, האתגר הופך אפשרי וכלכלי. דווקא היעדר תשתיות תיירות קלאסיות במקומות אלה הוא שהופך אותם לאטרקטיביים מכיוון שהמקומות נשארו אותנטיים, וניתן לפתח מענה לתיירים המחפשים חווית תרבות מקומית. ל-WEconomize  יש את הידע והיכולת לפתח את תחום התיירות באופן זה וההרצאות והסדנאות מאפשרות לארגונים לייצר את ההבנה והיכולות בתחום.

בין המרצים:

מוריה רוקמן

מוריה רוקמן היא מומחית ויזמת בינלאומית בתחום התיירות המשתפת. מייסדת ומנהלת משנת 2010 את פלטפורמת Smiling House Switzerland  המציעה אלפי בתים ואחוזות להשכרה ברחבי העולם. מוריה פורצת דרך בתחום התיירות השיתופית ועוסקת בפיתוח ויישום מודלים בתחום.

ד"ר צפריר בלוך-דוד עוסק במחקר , הוראה ,ייעוץ ויישום של פלטפורמות כלכלה משתפת לארגונים בישראל .לצפריר דוקטורט מאוניברסיטת תל-אביב , והוא משמש כחבר סגל במכללה יפו שם הוא –האקדמית תל אביב מוביל את תחום היזמות החברתית במכללה ומלמד קורסים על כלכלה משתפת ,ערים משתפות ומטבעות משלימים.

ד"ר צפריר בלוך-דוד

ד"ר צפריר בלוך-דוד עוסק במחקר, הוראה, ייעוץ ויישום של פלטפורמות כלכלה משתפת לארגונים בישראל. לצפריר דוקטורט מאוניברסיטת תל-אביב, והוא משמש כחבר סגל במכללה האקדמית תל אביב – יפו שם הוא מוביל את תחום היזמות החברתית במכללה ומלמד קורסים על כלכלה משתפת, ערים משתפות ומטבעות משלימים.

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צרו קשר